Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

vchenarada zast     1 лютого 2019 року в НПУ імені М. П. Драгоманова відбулося перше в цьому календарному році засідання Вченої ради університету, на якому було обговорено:

vchenarada 1

  • про співробітництво з вітчизняними та міжнародними науково-освітніми центрами та його роль у забезпеченні освітнього процесу; доповідали: декан факультету соціально-економічної освіти професор В. Б. Євтух та голова робочої групи, декан факультету політології та права професор Б. І. Андрусишин. Відзначено, що діяльність факультету соціально-економічної освіти має партнерські зв’язки з майже 60 вітчизняними і зарубіжними установами, серед яких – угода про виконання прикладного дослідження «Комплексна соціальна допомога вразливим категоріям населення як пріоритетний напрям соціальної політики України», угода про виконання фундаментального наукового дослідження «Концептуальні засади управління закладами системи соціального захисту населення України» (Міністерство освіти і науки України), угоди з Вищою школою Богдана Янського (Варшава, Польща), з Латвійським університетом (Рига, Латвія), Вищою лінгвістичною школою м. Ченстохова (Польща), з Міжнародним благодійним фондом «Альянс громадського здоров’я», з Міжнародним Благодійним Фондом «Чіріклі» та ін.  Основними результатами такої співпраці є навчання за програмою «Подвійний диплом», формування освітніх програм на основі здійснених спільних зусиль партнерів, підготовка підручників та посібників, підготовка низки навчальних курсів, начитка лекційних курсів професорами нашого університету у зарубіжних навчальних закладах, залучення фахівців організацій-партнерів як методистів під час проведення навчальних та виробничих практик та використання установ як баз практик тощо.vchenarada 2
  • про результати науково-дослідної роботи викладачів за держбюджетною та госпдоговірною тематикою у 2018 році; доповідав начальник відділу організації наукових досліджень професор В. І. Баштовий. На засіданні було зазначено, що у 2018 році виконувалося 16 держбюджетних робіт, у межах яких було захищено 5 докторських і 13 кандидатських дисертацій, опубліковано 14 монографій, 1 підручник, 9 посібників, 103 статті у журналах, що входять до фахових видань України, 80 статей у журналах, що індексуються міжнародними наукометричними базами даних, проведено 51 наукову конференцію та семінар. Після незалежної експертизи було відібрано на конкурс проектів 2019 року ще 10 робіт та було направлено їх для участі у ІІ етапі конкурсу до Міністерства освіти і науки України.vchenarada 3
  • про затвердження плану соціально-економічного розвитку університету на 2019 рік; доповідав проректор з науково-педагогічної та адміністративно-господарської роботи професор М. С. Корець, який акцентував на тому, що програма соціально-економічного розвитку університету за 2018 рік виконана переважно в повному обсязі, зокрема вчасно здійснювалася виплата заробітної плати з нарахуваннями, оплата комунальних послуг, закупівля за заявками Центру комп’ютеризації та інформаційного забезпечення, Наукової бібліотеки, відділу охорони праці, автогосподарства, а незначне недовиконання, що стосується заявок інженерного відділу та структурних підрозділів університету, було враховано при плануванні програми соціально-економічного розвитку університету на 2019 рік, яка, в свою чергу, сформована на основі прогнозованих надходжень, виплат та видатків, відповідно до заявок структурних підрозділів (збалансованих і відповідних стратегічному розвитку університету).vchenarada 4

Прес-служба університету

   

Короткі новини

Оголошення!!!

vch rada    14  лютого  2019 року о 12.00 відбудеться Вчена рада університету.                                              

                                              Порядок денний:                                                                                            

1.Вручення  мантії та диплома почесного доктора Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова Михайлу Калинському, професору  Державного університету штату  Нью-Йорк  в Онеонті  (США).

2.Різне.

Ректорат

 

                                                                                          

                 

Набір на програму з підприємництва YEP Starter

startup   Куратор Підприємницького клубу НПУ імені М.П.Драгоманова Dragomanov StartUp Club інкубатор УЕР запрошує студентів та молодих вчених взяти участь в освітній програмі з підприємництва YEP Starter.

     YEP Starter – українсько-естонська програма з підприємництва, учасники якої за 3 місяці з допомогою менторів створюють власний стартап!

       Якщо маєш цікаву ідею, заповнюй анкету до 15 лютого та приєднуйся до YEP Starter.

       Подробиці на сайті.

Підприємницький клуб НПУ імені М.П.Драгоманова

Вітаємо професора Морітца Гюнцінґера з ювілеєм!

moritz  Від усього колективу Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова вітаємо шановного професора Морітца Гюнцінґера з ювілеєм!

   Ви як член Наглядової ради університету прославляєте славне ім’я нашого закладу далеко за межі України. Ваша співпраця з нашим університетом є справді цінною, адже сприяє розвитку його міжнародної діяльності, взаємообміну досвідом між викладачами, студентами, закладами  вищої освіти різних країн.

  Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, радості, щастя, злагоди й добробуту, сили і наснаги для здійснення усіх найсвітліших задумів!

Детальніше...

Ідея Соборності: історія, сучасність, майбутнє

sobornist   Запрошуємо на засідання круглого столу та нагородження переможців конкурсу творчих робіт на тему: «Ідея Соборності: історія, сучасність, майбутнє», що відбудеться 21 січня 2019 року об 11.00 в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова (м. Київ, вул. Пирогова, 9, ауд. 231).

Детальніше...

Народна шана українським науковцям

     fortuna osnВітаємо когорту наших визначних науковців-драгомановців, зокрема ректора НПУ імені М. П. Драгоманова професора В. П. Андрущенка та професорів університету В. Б. Євтуха, В. І. Бондаря, В. П. Синьова, І. С. Булах, а також Ю. Г. Кондратьєва, М. І. Жалдака, Л. І. Мацько, О. Д. Дубогай, М. І. Шута з отриманням почесної відзнаки «Народна шана українським науковцям», приуроченої  до 100-річного ювілею Національної академії наук України від Генеральної дирекції МАРТІС «Золота Фортуна».

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Merged день день

Реєстрація на ЗНО  

Реєстрація на ЗНО

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 777 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід