Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

diplomat3     Однією із найзнаковіших у житті першокурсників-міжнародників факультету психології стала зустріч із Б. Тарасюком, українським дипломатом і політиком, двічі Міністром закордонних справ України (1998-2000 рр, 2005-2007 рр.), віце-президентом Парламентської асамблеї «Східного партнерства», яку організувала кафедра політичної психології та соціально-правових технологій.

   Борис Іванович багато цікавого розповідав про роботу дипломата, насичуючи розмову прикладами із власного професійного життя. Зокрема, він згадав про створення та функціонування Організації Об'єднаних Націй та участь України у ній, про свою діяльність у Раді Безпеки ООН, про участь у підготовці Будапештського меморандуму та про прийняття Україною рішення щодо відмови від ядерної зброї. 

        Б. Тарасюк зауважив, що вважає себе не політиком, а професійним дипломатом, і цим пишається. 

diplomat1     На зустрічі запрошений гість згадав про виклики перед дипломатами, що поставали в минулому і якими вони є сьогодні, не оминув у розмові й теми про те, яким же має бути сучасний дипломат. У цьому питанні він висловив солідарність з Г.Удовенком та додав до його правила трьох "П" (професійність, патріотизм, порядність) ще одну – працьовитість. А також зазначив, що, на його думку, справжнім дипломатом можна стати лише через 10 років плідної праці.

   Звернув увагу Борис Тарасюк і на психологічну сторону підготовки дипломата: він має бути тонким психологом, аби досконало володіти всіма прийомами й підходами при виконанні своїх обов'язків.

    Головне завдання будь-якого дипломата, на думку гостя, – не зменшувати, а збільшувати кількість друзів держави та не робити жодних кроків, які б стали цьому на заваді.

     Студенти були зацікавлені темою розмови, а по закінченню розповіді Богдана Івановича між учасниками зустрічі відбулася жвава дискусія.

diplomat2    На завершення зустрічі запрошений дипломат побажав усім її учасникам успіхів і плідного навчання. Звісно ж, не обійшлося й без фото на пам'ять.

diplomat4

Прес-служба університету

   

Короткі новини

Успіхи та виклики децентралізації в Україні

lectorij   Факультет політології та права запрошує всіх, кому цікаво дізнатись експертну оцінку актуальної реформи місцевого самоврядування, відвідати відкриту лекцію Політико-правового лекторію на тему: «Успіхи та виклики децентралізації в Україні».

      Захід відбудеться 12 грудня 2018 року о 9:30 в ауд.340 центрального корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова.

Детальніше...

10-14 грудня – Всеукраїнський тиждень права

pravo     У межах проведення Всеукраїнського тижня права факультет політології і права НПУ імені М.П.Драгоманова запрошує відвідати низку заходів.

   

Детальніше...

Як фінтех змінює світ

fintex   Підприємницький клуб Dragomanov StartUp Club (кафедра управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції) запрошує на майстер-клас “Фінтех як соціальний тренд або Як фінтех змінює світ”, який відбудеться 10 грудня 2018 року о 14:00 в ауд.340 центрального корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова.

Детальніше...

Шановні колеги!

erasmus     Запрошуємо на чергову зустріч робочої групи Erasmus, яка відбудеться 7 грудня 2018 року об 11.00 в ауд.232 головного корпусу університету.

   На зустрічі пройде обговорення фішок проектної діяльності, зокрема результатів проекту, індикаторів проекту, оцінки ризиків, логіко-структурної матриці, моніторингу проекту.

      Спікер - Тетяна Матусевич.

Відділ міжнародних зв’язків

Перенесення робочих днів

uvaha     Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 р. №1-р та згідно з наказом ректора університету від 05.11.2018 р. з метою забезпечення  раціонального  використання робочого часу і створення студентам та працівникам університету сприятливих умов для святкування Різдва Христового  і  Нового  2019 року пересено робочі дні:

  • з понеділка 24 грудня 2018 року – на суботу 22 грудня 2018 року;
  • з понеділка 31 грудня 2018 року – на суботу 29 грудня 2018 року.  

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Переведення та поновлення  

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 732 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід