Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

perevtil zast    Цьогоріч відбувся вже VII відкритий фестиваль-конкурс шкільних та дитячих самодіяльних театрів під назвою «Перевтілення», організаторами якого є Центр культури і мистецтв Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, Народний театр «Вавилон» та Київський молодіжний центр. Фестиваль тривав протягом 11-13 травня.  

   Дійство проходило в актовому залі гуманітарного корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова.11 травня о 13.00 відбулося відкриття «Перевтілення», а закриття і нагородження – 13-го. У фестивалі брали участь 17 театрів, які показали 22 вистави. Загалом на сцену Фестивалю вийшло понад 350 маленьких артистів віком від 4 до 17 років.

   Варто зазначити, що у конкурсі був представлений колектив з Польщі – театр «Без дидаскалів» Люблінської гімназії, який показав виставу «Я – підліткова».

    З дітьми – учасниками та глядачами – постійно працювали аніматори і волонтери. Також були проведені майстер-класи з акторської майстерності та хореографії.

   Усі колективи отримали дипломи учасників Фестивалю та подарунки від друзів «Перевтілення», а високоповажне журі у складі актора і режисера Анатолія Суханова, режисера, актора, театрального художника Ніко Лапунова, режисера та викладача Юлії Кратко, режисера Ірини Павліщевої та професора нашого університету Інни Ліпницької визначило переможців у номінаціях. 

СПЕЦІАЛЬНІ НАГОРОДИ ЖУРІ:

  • «За творчий пошук» ­– вистава «5 днів у місті NN». Театр «Колорит» (дитяча школа мистецтв №5, м.Чернігів). Художній керівник – Лариса Кирюша
  • «Кращі костюми» - вистава «Барвінок». Музично-драматичний театр «Гармонія» (ЗОШ №128, м.Київ). Художні керівник – Ірина Шевченко, Анна Андрієнко
  • «Краща сценографія» – вистава «Я – підліткова?» Театр «Bez didaskaliow» (ХХХІХ ліцей, м.Люблін, Польща). Художній керівник – Мартина Ходовська
  • «Синтез мистецтв в театральному просторі» – дитяча театральна студія «Свія» (м.Запоріжжя). Художній керівник – Світлана Ємець
  • «За актуальність проблематики вистави»

1) вистава «Якось у Морському». Дитяча театральна студія «Свія» (м.Запоріжжя). Художній керівник – Світлана Ємець

2) вистава «140 децибелів тиші». Народний театр-студія «Чудеса в решеті» (смт Пісочин, Харківська обл.). Художній керівник – Наталія Устінова

  • «Кращий фестивальний дебют» - вистава «Горіхові принцеси». Літературний театр «Натхнення» (дитяча школа мистецтв №1, м.Лисичанськ). Художній керівник – Ірина Кабанова
  • «За дотримання сценічного стилю» - вистава «Я – підліткова?». Театр «Bez didaskaliow» (ХХХІХ ліцей, м.Люблін, Польща). Художній керівник – Мартина Ходовська
  • «За вірність традиціям музично-драматичного театру» - вистава «Барвінок». Музично-драматичний театр «Гармонія» (ЗОШ №128, м.Київ). Художні керівник – Ірина Шевченко, Анна Андрієнко
  • «Кращий сценічний дует» - Михайло Ічко та Іван Кузьменко. Вистава «140 децибелів тиші». Народний театр-студія «Чудеса в решеті» (смт Пісочин, Харківська обл.). Художній керівник – Наталія Устінова
  • «Режисерський пошук» - Юлія Горяінова, вистава «140 децибелів тиші». Народний театр-студія «Чудеса в решеті» (смт Пісочин, Харківська обл.). Художній керівник – Наталія Устінова
  • «Краще акторське перевтілення» - Олександр Дмитренко, вистава «PROsto_читаємо_казки». Творче обєднання «Різні люди» (РЦХТДЮМ «Дивосвіт», м. Вишгород). Художній керівник – Олена Титаренко
  • «За особисте відчуття матеріалу» - Гайдай Дарина за роль Псюхи, вистава «Пан Лампа». Зразкова театральна студія «Лицедії» (гімназія №59, м.Київ). Художній керівник – Ольга Добровольська
  • «За краще втілення казкового персонажа» - Поліна Марчук за роль Тхора, вистава «Барвінок». Музично-драматичний театр «Гармонія» (ЗОШ №128, м.Київ). Художні керівник – Ірина Шевченко, Анна Андрієнко

            НОМІНАЦІЇ ФЕСТИВАЛЮ:

  • Краща характерна роль

1) Євген Бісовецький за роль Простого Олівця, вистава «PROsto_читаємо_казки». Творче обєднання «Різні люди» (РЦХТДЮМ «Дивосвіт», м. Вишгород). Художній керівник – Олена Титаренко

2) В’ячеслав Тарасюк за роль Магніта, вистава «PROsto_читаємо_казки». Творче обєднання «Різні люди» (РЦХТДЮМ «Дивосвіт», м. Вишгород). Художній керівник – Олена Титаренко

3) Варвара Гузей за роль Онуки, вистава «Дідова ріпка». Театрально-естрадна студія «Теларії» (ПК «Дарниця», м.Київ). Художній керівник – Аліна Чуєшова

4) Анастасія Білоцька за роль Пані Страшинської, вистава «Пан Лампа». Зразкова театральна студія «Лицедії» (гімназія №59, м.Київ). Художній керівник – Ольга Добровольська

5) Дем’ян Бецько за роль Кухарчука, вистава «Принцеса Фінеса та її друзі». Зразкова театр-студія «Світла хвиля» (КСР ЦТМ «Оберіг»). Художній керівник – Тетяна Іващенко

6) Сергій Скальський за роль Крокодила, вистава «Лікар Айболить». Театр «Три – нуль - шість» (ЗОШ №306, м.Київ). Художній керівник – Ганна Кожинова

  • Краща роль другого плану

1) Анна Бондаренко-Муісіна за роль Миші, вистава «Дідова ріпка». Театрально-естрадна студія «Теларії» (ПК «Дарниця», м.Київ). Художній керівник – Аліна Чуєшова

2) Ярослава Дрозд за роль Хвильки, вистава «Якось у Морському». Дитяча театральна студія «Свія» (м.Запоріжжя). Художній керівник – Світлана Ємець

3) Роман Кучерявенко за роль Злостивця, вистава «Пан Лампа». Зразкова театральна студія «Лицедії» (гімназія №59, м.Київ). Художній керівник – Ольга Добровольська

4) Маркіян Бецько за роль Пунь Мунь, вистава «Принцеса Фінеса та її друзі». Зразкова театр-студія «Світла хвиля» (КСР ЦТМ «Оберіг»). Художній керівник – Тетяна Іващенко

  • Краща жіноча роль

1) Сильвія Бржишка, вистава «Я – підліткова?» Театр «Bez didaskaliow» (ХХХІХ ліцей, м.Люблін, Польща). Художній керівник – Мартина Ходовська

2) Дарина Корнійчук за роль Баби, вистава «Дідова ріпка». Театрально-естрадна студія «Теларії» (ПК «Дарниця», м.Київ). художній керівник – Аліна Чуєшова

  • Краща чоловіча роль

1) Олександ Лахтюк за роль Їжака, вистава «Страшний заєць». Дитяча театральна студія «Свія» (м.Запоріжжя). художній керівник – Світлана Ємець

2) Валерій Кирилов за роль Ведмедя, вистава «Страшний заєць». Дитяча театральна студія «Свія» (м.Запоріжжя). художній керівник – Світлана Ємець

3) Роман Філонов за роль Пана Лампи, вистава «Пан Лампа». Зразкова театральна студія «Лицедії» (гімназія №59, м.Київ). Художній керівник – Ольга Добровольська

  • Кращий сценічний ансамбль

1) вистава «Страшний заєць». Дитяча театральна студія «Свія» (м.Запоріжжя). художній керівник – Світлана Ємець

2) вистава «Дідова ріпка». Театрально-естрадна студія «Теларії» (ПК «Дарниця», м.Київ). Художній керівник – Аліна Чуєшова

3) вистава «Пан Лампа». Зразкова театральна студія «Лицедії» (гімназія №59, м.Київ). Художній керівник – Ольга Добровольська

  • Краще музичне вирішення вистави - вистава «PROsto_читаємо_казки». Творче обєднання «Різні люди» (РЦХТДЮМ «Дивосвіт», м. Вишгород). Художній керівник – Олена Титаренко
  • Краща режисура – вистава «Я – підліткова?» Театр «Bez didaskaliow» (ХХХІХ ліцей, м.Люблін, Польща). Художній керівник – Мартина Ходовська
  • Краща казка – вистава «Дідова ріпка». Театрально-естрадна студія «Теларії» (ПК «Дарниця», м.Київ). художній керівник – Аліна Чуєшова.
  • Кращий спектакль – вистава «PROsto_читаємо_казки». Творче обєднання «Різні люди» (РЦХТДЮМ «Дивосвіт», м. Вишгород). Художній керівник – Олена Титаренко.

 

Центр культури і мистецтв

   

Короткі новини

Вітаємо Ліну Костенко з Днем народження!

kostenko   Колектив Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова щиро вітає почесного професора університету Ліну Василівну Костенко з Днем народження!

    Внесок Ліни Василівни у розвиток просвіти українського суспільства сягає найвищих світових висот. Відкриваючи правдиві реалії сьогодення, вона завжди торкається глибин людського єства, найпотаємніших думок і почуттів. Ліна Костенко – дороговказ майбутнім поколінням.

   Тож бажаємо п. Ліні міцного здоров’я, реалізації задуманих планів, нових творчих злетів, натхнення й окриленості у польоті думки.

                                                                                                   

2 Стипендії Магістра з прав людини та мультикультуралізму

norway   Факультет педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені Драгоманова запрошує Вас взяти участь у конкурсі на навчання на умовах академічної мобільності в Університеті Південно-східної Норвегії (м. Драммен, Норвегія) в рамках проекту «Розвиток демократії в Україні, Палестині та Норвегії». До участі в конкурсі запрошуються студенти магістратури (педагогіка/ соціальні науки/ політичні науки/ міжнародні відносини чи інші спеціальності соціально-гуманітарного напрямку), які будуть навчатися на другому курсі магістратури у вересні 2019 року (термін навчання 1 рік і 9 місяців).

Детальніше...

Запрошуємо на майстер-клас

pidp club     Підприємницький клуб НПУ Драгоманова Dragomanov StartUp Club запрошує на відкритий майстер-клас на тему "ГНУЧКІ МЕТОДИКИ МЕНЕДЖМЕНТУ, SCRUM ТА ЇХ ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ В ОСВІТІ: досвід практика".

Спікер: Вероніка Кобзиста, засновниця консалтингової агенції 9.Department, медіа-консультант державних проектів і політичних лідерів.

Детальніше...

Можливості міжнародних досліджень та стажувань у США

presentaciya     Якщо вас цікавить можливість провести дослідження за кордоном, познайомитися з колегами з усього світу та отримати новий досвід або ви бажаєте розвинути свої професійні навички та вивчити міжнародні практики, то це саме для вас!

     Відділ міжнародних зв’язків запрошує дізнатися про можливості, які відкриває США для українців під час презентації Старшого радника мережі EducationUSA в Україні Єлизавети Щепетильникової, що відбудеться 13 березня о 12:00 в ауд. 340 центрального корпусу НПУ імені М. П. Драгоманова (вул. Пирогова, 9).

Детальніше...

Прес-анонс

skoryk    13 березня 2019 року о 14.00 у НПУ імені М.П. Драгоманова відбудеться урочисте засідання Вченої ради університету (центральний корпус, вул. Пирогова, 9, 231), на якому буде урочисто вручено академічну мантію та диплом Почесного доктора Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова Мирославу Михайловичу Скорику, відомому композитору, музикознавцю, кандидату мистецтвознавства, народному артисту України, лауреату Премії імені Т.Г. Шевченка, Герою України.

 Запрошуємо представників засобів масової інформації взяти участь у висвітленні цього заходу.

      Попередня акредитація журналістів триватиме до 18.00 12 березня  за тел. (044) 235-90-18, 095-897-13-36 або на pressa@npu.edu.ua.

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Реєстрація на ЗНО  

Реєстрація на ЗНО

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 960 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід