Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

proekt zast   28 лютого та 6 березня 2018 року в гуманітарному корпусі відбулась нарада із завідувачами кафедр факультету корекційної педагогіки та психології з питань розробки Проекту комплексної інформатизації організації навчального процесу цього факультету у 2018-2020 рр.

    «Питання інформатизації організації навчального процесу стає особливо актуальним в наш час, а тому необхідно бути готовими до поєднання різних форм навчання (ст. 7 Закону «Про вищу освіту»), при цьому забезпечуючи високу якість надання вищої освіти. У цьому допоможуть сучасні інформаційно-комунікаційні технології навчання», – наголосив у своєму звіті перед трудовим колективом ректор університету професор В. Андрущенко.

   Нараду провів проректор з дистанційної освіти та інноваційних технологій навчання професор А. Кудін.  Декан факультету професор В. Синьов акцентував увагу на необхідності переходу на сучасні засоби комунікації зі студентами факультету, впровадженні електронних систем управління навчальним процесом.

proekt 1

   На засіданні було обговорено шляхи реалізації загальних підходів до комплексної інформатизації організації навчального процесу за змішаною формою навчання та специфічні завдання (з особливостями здоров’я) і шляхи їх вирішення. Було продемонстровано програмні розробки Центру цифрових технологій навчання НПУ імені М.П.Драгоманова (www.cctn.npu.edu.ua), який  впродовж лютого провів  5 майстер-класів для викладачів цього факультету з питань виготовлення електронних курсів в оболонці MOODLE, та прийнято Порядок виготовлення електронних курсів для навчання на пілотній спеціальності магістратури «Логопедія».

proekt 2

Центр цифрових технологій навчання

   

Короткі новини

Успіхи та виклики децентралізації в Україні

lectorij   Факультет політології та права запрошує всіх, кому цікаво дізнатись експертну оцінку актуальної реформи місцевого самоврядування, відвідати відкриту лекцію Політико-правового лекторію на тему: «Успіхи та виклики децентралізації в Україні».

      Захід відбудеться 12 грудня 2018 року о 9:30 в ауд.340 центрального корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова.

Детальніше...

10-14 грудня – Всеукраїнський тиждень права

pravo     У межах проведення Всеукраїнського тижня права факультет політології і права НПУ імені М.П.Драгоманова запрошує відвідати низку заходів.

   

Детальніше...

Як фінтех змінює світ

fintex   Підприємницький клуб Dragomanov StartUp Club (кафедра управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції) запрошує на майстер-клас “Фінтех як соціальний тренд або Як фінтех змінює світ”, який відбудеться 10 грудня 2018 року о 14:00 в ауд.340 центрального корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова.

Детальніше...

Шановні колеги!

erasmus     Запрошуємо на чергову зустріч робочої групи Erasmus, яка відбудеться 7 грудня 2018 року об 11.00 в ауд.232 головного корпусу університету.

   На зустрічі пройде обговорення фішок проектної діяльності, зокрема результатів проекту, індикаторів проекту, оцінки ризиків, логіко-структурної матриці, моніторингу проекту.

      Спікер - Тетяна Матусевич.

Відділ міжнародних зв’язків

Перенесення робочих днів

uvaha     Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 р. №1-р та згідно з наказом ректора університету від 05.11.2018 р. з метою забезпечення  раціонального  використання робочого часу і створення студентам та працівникам університету сприятливих умов для святкування Різдва Христового  і  Нового  2019 року пересено робочі дні:

  • з понеділка 24 грудня 2018 року – на суботу 22 грудня 2018 року;
  • з понеділка 31 грудня 2018 року – на суботу 29 грудня 2018 року.  

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Переведення та поновлення  

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 502 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід