Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

maths zast   13-14 грудня у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова була проведена Міжнародна наукова конференція «Асимптотичні методи в теорії диференціальних рівнянь».

    Організаторами конференції виступили Міністерство освіти і науки України, Національний педагогічний університет імені  М. П. Драгоманова, Національна академія педагогічних наук України, Інститут математики Національної академії наук України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

 


maths 1    Тема конференції близька до наукових інтересів відомого українського математика, педагога та організатора освіти – Миколи Івановича Шкіля, поле дослідження якого – розробка асимптотичних методів інтегрування диференціальних рівнянь та їх систем, складні випадки внутрішніх і зовнішніх резонансів. Усе своє свідоме життя він присвятив Драгоманівському університету, пройшовши шлях від студентської лави до його очільника, на посаді якого був тридцять років. Під його керівництвом захищено 25 кандидатських і 5 докторських дисертацій. Він очолював відому в Україні та далеко за її межами наукову школу «Проблеми наближених методів розв'язання диференціальних та інтегральних рівнянь» та є автором 350 наукових праць, серед яких 10 монографій, 22 підручники та посібники. Саме цій прекрасній Людині, незрівнянному Математику і Педагогу цього року виповнилося б 85 років. До цієї дати і була приурочена конференція.

maths 2 З привітальним словом на пленарному засіданні звернувся до учасників конференції проректор з навчально-методичної роботи, доктор філософських наук, професор Роман Вернидуб, побажавши натхненної праці, наукової дискусії та успішної реалізації теоретичних та практичних ініціатив, народжених у її процесі.

maths 3

   Проректор з наукової роботи, доктор фізико-математичних наук, професор Григорій Торбін у вступному слові висловив переконання, що ця конференція стане ще одним важливим кроком у здійсненні завдань розвитку не лише математичної науки, але й педагогічної освіти в цілому. «І зважаючи на те, що сьогодні освіта, як середня, так і вища, переживає кардинальні зміни, ми, як педагогічний університет, – зазначив проректор, – повинні першими на них реагувати. І навіть більше – випереджати і пропонувати власні ініціативи, методики та технології навчання. Ми активно працюємо над реалізацією Проекту «Нова українська школа», у якій однією із ключових компетентностей, якою має оволодіти учень, визначено математичну грамотність. І саме на вчителя покладена місія сформувати її».

maths 4

   Подякував за участь та вшанування імені відомого українського математика, педагога та організатора освіти Миколи Шкіля і декан фізико-математичного факультету Микола Працьовитий, відзначивши його заслуги з розбудови фізико-математичного факультету та його наукових шкіл.

maths 5

   Протягом двох днів в університеті проводились пленарні та секційні засідання з трьох тематичних напрямів: асимптотичні методи в теорії диференціальних рівнянь, вибрані проблеми сучасної математики та методика викладання математики в середніх та вищих навчальних закладах.

maths 7

    Завершилась конференція вшануванням пам’яті Миколи Івановича Шкіля та покладанням квітів на його могилу на Байковому кладовищі.

Прес-служба університету

 

   

Короткі новини

Запрошуємо на лекцію про свободу та відповідальність

ziselc     Запрошуємо студентів та викладачів НПУ імені М.П. Драгоманова, а також усіх зацікавлених на інтерактивну лекцію, яку 25 жовтня 2018 року о 10:00 в ауд. 7.10 (гуманітарний корпус університету, вул. Тургенєвська, 8/14) проведуть відомі інтелектуали, учасники Ініціативної групи «Першого грудня» ­– виконавчий віце-президент Конгресу національних громад України,  дисидент Йосип Зісельс та професор НаУКМА, літературознавець і письменник Володимир Панченко.

Детальніше...

НПУ бере участь у Міжнародних виставках

vystavka     Запрошуємо відвідати Десяту міжнародну виставку «Інноватика в сучасній освіті» та Восьму міжнародну виставку освіти за кордоном «World Edu».

    Цьогоріч у роботі експозицій візьмуть участь 550 учасників із 25 регіонів України, Чехії, Словаччини, Польщі, Болгарії, США, Франції.

   НПУ імені М.П.Драгоманова представить свій проект «Організація змішаного навчання (blended learning) в університеті  із застосуванням інтерактивних smart-технологій».

Детальніше...

Зустріч із заслуженим учителем України

mathematic     23 жовтня 2018 року о 16:30 запрошуємо відвідати зустріч із заслуженим учителем України С.О.Ліфицем.

    Сергій Олександрович – учитель математики Харківського фізико-математичного ліцею №27. Його учні здобули 22 медалі Міжнародних математичних олімпіад (IMO), ставали призерами і переможцями Європейських олімпіад для дівчат.

     Місце проведення: ауд.448, ЦК НПУ імені М.П.Драгоманова.

     Для участі потрібно зареєструватися за посиланням.  

Прес-служба університету

Кубок Ректора НПУ імені М.П.Драгоманова з боулінгу

bouling     24 жовтня 2018 року о 15.00 відбудеться вже четвертий щорічний Кубок Ректора з боулінгу. Місце зустрічі - Торгово-розважальний центр «Гулівер» (вул. Спортивна, 1а, 5 поверх). Запрошуємо команди факультетів підтримати ініціативу Профкому студентів НПУ та позмагатися за першість 2018 року.

Прес-служба університету 

Конкурс для студентів на отримання стипендій на навчання

parma     НПУ імені М.П. Драгоманова є партнером проекту програми Еразмус+ КА1 Міжнародна мобільність Пармського Університету (Італія), який фінансується Європейським Союзом.

     Відповідно до умов проекту студенти мають можливість навчатися в Пармському Університеті упродовж весняного семестру 2018-2019 навчального року на факультетах: гуманітарних, соціальних наук та культурних індустрій; факультет права, політології та міжнародної інформації; факультет хімії, наук про життя та сталого розвитку, факультет економіки та менеджменту; факультет фізико-математичних та комп’ютерних наук. Зі спеціальностями можна ознайомитися тут >>>  

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Сайт вступної кампанії  

download

   

Переведення та поновлення  

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 510 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід