Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

perevt 1  Народний студентський театр «Вавилон» та Центр культури та мистецтв Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова за підтримки адміністрації НПУ імені М.П.Драгоманова та 11-13 травня 2018 р. за адресою: м.Київ, вул. Тургенєвська, 8-14, актова зала проводить Сьомий Відкритий фестиваль-конкурс самодіяльних шкільних та дитячих театрів «Перевтілення».

 

   Головною метою Фестивалю є сприяння шкільному та позашкільному театральному аматорському мистецтву, формування засобами сценічного мистецтва  у дітей та підлітків громадянської активності, почуття прекрасного, популяризація театрального мистецтва серед дітей та молоді,  а також збагачення репертуару аматорських художніх колективів та підвищення їх виконавської майстерності.

    До участі у Фестивалі запрошено дитячі та юнацькі театральні колективи загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, а також позашкільних закладів України. Вік учасників – від 6 до 17 років.

   Оцінює фестивальні покази незалежне Журі, до складу якого входять професійні режисери, актори, педагоги та науковці.

    В цьому році до участі у Фестивалі заявки подало 20 колективи, однак за рішенням Оргкомітету участь беруть 17 колективів, з них один – іноземний – театр ХХХІХ ліцею м. Любліна (Польща) «Bez didaskaliow», а також колективи з Харкова, Пісочина, Лисичанська, Запоріжжя, Чернігова та Вишгорода.. Глядачі та журі переглянуть 19 конкурсних і 2 позаконкурсних вистави.

Програма Фестивалю:

11 травня (п’ятниця)

13.00-13.45

Відкриття Фестивалю

14.00-14.35

«Новорічні пригоди Аліси в країні чудес»

(за мотивами Льюїса Керрола)

Ляльково-театральний гурток «Чарівники»

(спеціалізовна школа №254, м.Київ)

Художній керівник – Надія Воробйова

14.50-15.35

Любов Орлова

«Принцеса Фінеса та її друзі»

Зразкова театр-студія  «Світла хвиля»

(КСР ЦТМ «Оберіг»)

Художній керівник – Тетяна Іващенко

15.50-16.50

Маліна Пшелюга

«Пан Лампа»

Зразкова театральна студія «Лицедії»

(гімназія №59, м.Київ)

Художній керівник – Ольга Добровольська

17.05-17.45

Руслан Неупокоєв

«Лікар Айболить»

Театр «Три-нуль-шість»

(ЗОШ №306, м. Київ)

Художній керівник –  Ганна Кожинова

18.00-18.45

Євгенія Пиріг

«Дідова Ріпка»

Театрально-естрадна студія «Теларії»

(ПК «Дарниця»)

Художній керівник – Аліна Чуєшова

19.00

Обговорення вистав

12 травня (субота)

10.30-11.30

«140 децибелів тиші»

(за мотивами Андрія Бачинського)

 Народний театр-студія «Чудеса в решеті»

(м.Пісочин, Харківська область)

Художній керівник – Наталя Устинова

11.50-12.40

Анастасія Кримова

«Страшний заєць»

Дитяча театральна студія «Свія»

(м.Запоріжжя)

Художній керівник – Світлана Ємець

12.55-13.35

«Барвінок»

(за мотивами Богдана Чалого)

Музично-драматичний театр «Гармонія»

(ЗОШ №128, м. Київ)

Художні керівники – Ірина Шевченко,

Анна Андрієнко

13.40-15.00

Майстер-клас

15.00-15.40

Людмила Тимошенко

«Якось у Морському

Дитяча театральна студія «Свія»

(Запоріжжя)

Художній керівник – Світлана Ємець

15.55-16.35

Леся Мовчун

«Горіхові принцеси»

Літературний театр «Натхнення»

(дитяча школа мистецтв №1,

м. Личисанськ)

Художній керівник – Ірина Кабанова

16.50-17.35

«Кіт і КО»

(за мотивами Шарля Перро)

(вистава йде російською мовою)

Театральна майстерня «SUNRAIS»

(ДШМ №5, м.Харків)

Художній керівник – Віталій Чайка

17.50-18.40

Дмитро Кравець,

Володимир Шамшурін

«А де бабуся?»

(вистава йде російською мовою)

Театральна студія «Наш Дом»

(ДШМ №5, м.Харків)

Художній керівник – Вікторія Войцева

19.00-19.30

«Я – підліткова?»

(вистава йде польською мовою)

Театр «Bez didaskaliow»

(ХХХІХ ліцей, м.Люблін, Польща)

Художній керівник – Мартина Ходовська

19.30

Обговорення вистав

13 травня (неділя)

10.00-10.45

«PROsto_читаємо_КАЗКИ»

 (за сюжетами казок Євгена Клюєва)

Творче об’єднання  «Різні люди»

(РЦХТДЮМ «Дивосвіт», м.Вишгород )

Художній керівник –  Олена Титаренко

11.00-11.40

Йосип Гірник, Сергій Брижань

«Пан Коцький»

Школа акторського та дикторського мистецтва (гімназія №283, м. Київ)

Художній керівник – Дар'я Іванова-Гололобова

12.00-12.45

«Чарівник Смарагдового міста»

(за мотивами Олександра Волкова)

Музично-драматичний театр «Гармонія» (ЗОШ №128, м. Київ)

Художні керівники –Ірина Шевченко, Анна Андрієнко

13.00-13.35

«Чарівний корінець»

(за мотивами П.Морозова)

Театральна студія «ПозитивЧик»

(ЦДР «Холлі», м.Київ)

Художній керівник – Надія Воробйова

13.50-14.35

«5 днів у місті NN»

(за Антоном Чеховим)

Театр «Колорит» (ДШМ, м.Чернігів)

Художній керівник –  Лариса Кирюша

14.50-15.25

Олжас Жанайдаров

«Душа подушки»

Театральна студія «ПозитивЧик»

(ЦДР «Холлі», м.Київ)

Художній керівник – Надія Воробйова

15.30-15.35

Позаконкурсний показ

«Попелюшка»

Театральна студія «ПозитивЧик»

(ЦДР «Холлі», м.Київ)

Художній керівник – Надія Воробйова

15.40-16.20

Майстер-клас

16.30-17.10

Позаконкурсний показ

«Чемодан#Вокзал#Європа»

(за мотивами поезій Ліни Костенко та Роберта Рождественського)

(вистава йде українською та російською мовами)

Театральна майстерня «кАРТопля Free»

(ПНЗ «Зміна», м. Київ)

Художній керівник – Віталій Лук’янов

17.10

Нагородження 

Закриття Фестивалю

18.30

Обговорення вистав

     У програмі Фестивалю - майстер-класи від членів журі, організаторів та співорганізаторів.

  Відкриття Фестивалю відбудеться о 13.00 11 травня в актовій залі гуманітарного корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова (ІІ поверх) за адресою: м.Київ, вул. Тургенєвська, 8-14.

     Вхід на усі фестивальні покази та події безкоштовний.

Прес-служба університету

   

Короткі новини

Запрошуємо на лекцію про свободу та відповідальність

ziselc     Запрошуємо студентів та викладачів НПУ імені М.П. Драгоманова, а також усіх зацікавлених на інтерактивну лекцію, яку 25 жовтня 2018 року о 10:00 в ауд. 7.10 (гуманітарний корпус університету, вул. Тургенєвська, 8/14) проведуть відомі інтелектуали, учасники Ініціативної групи «Першого грудня» ­– виконавчий віце-президент Конгресу національних громад України,  дисидент Йосип Зісельс та професор НаУКМА, літературознавець і письменник Володимир Панченко.

Детальніше...

НПУ бере участь у Міжнародних виставках

vystavka     Запрошуємо відвідати Десяту міжнародну виставку «Інноватика в сучасній освіті» та Восьму міжнародну виставку освіти за кордоном «World Edu».

    Цьогоріч у роботі експозицій візьмуть участь 550 учасників із 25 регіонів України, Чехії, Словаччини, Польщі, Болгарії, США, Франції.

   НПУ імені М.П.Драгоманова представить свій проект «Організація змішаного навчання (blended learning) в університеті  із застосуванням інтерактивних smart-технологій».

Детальніше...

Зустріч із заслуженим учителем України

mathematic     23 жовтня 2018 року о 16:30 запрошуємо відвідати зустріч із заслуженим учителем України С.О.Ліфицем.

    Сергій Олександрович – учитель математики Харківського фізико-математичного ліцею №27. Його учні здобули 22 медалі Міжнародних математичних олімпіад (IMO), ставали призерами і переможцями Європейських олімпіад для дівчат.

     Місце проведення: ауд.448, ЦК НПУ імені М.П.Драгоманова.

     Для участі потрібно зареєструватися за посиланням.  

Прес-служба університету

Кубок Ректора НПУ імені М.П.Драгоманова з боулінгу

bouling     24 жовтня 2018 року о 15.00 відбудеться вже четвертий щорічний Кубок Ректора з боулінгу. Місце зустрічі - Торгово-розважальний центр «Гулівер» (вул. Спортивна, 1а, 5 поверх). Запрошуємо команди факультетів підтримати ініціативу Профкому студентів НПУ та позмагатися за першість 2018 року.

Прес-служба університету 

Конкурс для студентів на отримання стипендій на навчання

parma     НПУ імені М.П. Драгоманова є партнером проекту програми Еразмус+ КА1 Міжнародна мобільність Пармського Університету (Італія), який фінансується Європейським Союзом.

     Відповідно до умов проекту студенти мають можливість навчатися в Пармському Університеті упродовж весняного семестру 2018-2019 навчального року на факультетах: гуманітарних, соціальних наук та культурних індустрій; факультет права, політології та міжнародної інформації; факультет хімії, наук про життя та сталого розвитку, факультет економіки та менеджменту; факультет фізико-математичних та комп’ютерних наук. Зі спеціальностями можна ознайомитися тут >>>  

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Сайт вступної кампанії  

download

   

Переведення та поновлення  

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 388 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід