Репозитарій НПУ  

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

alt

Уже кілька днів абітурієнти атакують українські виші з метою подати документи та потрапити на навчання до найпрестижніших та найзнаменитіших. Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, що за свою багаторічну історію отримав визнання в Україні і за кордоном, користується попитом й серед цьогорічних вступників.

Керівництво НПУ докладно подбало про економію часу кожного абітурієнта. Задля якісної та швидкої роботи приймальної комісії в університеті створений штаб «Абітурієнт», члени якого – студенти вишу – ведуть роз’яснювальну роботу серед вступників, спілкуються з їхніми батьками, консультуючи про навчання в університеті та історію, розвиток і можливості нашого навчального закладу. Вони супроводжують абітурієнтів до пунктів прийому документів, допомагають укомплектувати всі потрібні папери, забезпечують обрахування середніх балів атестатів і дипломів.

alt

Станом на 6 липня до Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова на денну та заочну форму навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» подано близько двох тисяч заяв. Вступників, які хочуть продовжити свою освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» – понад чотириста, «магістр» – більше двохсот.

alt

Завдяки чіткому виконанню функцій кожного технічного секретаря, людини причетної до приймальної комісії під час вступної кампанії в університеті не виникає черг, немає незадоволених та ображених.

alt

Керівництву вишу, професорсько-викладацькому складу та студентству приємно, що абітурієнт-2011 обирає Драгомановський університет.

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Відео буклет  

   

Подача електронних заяв  

Електронна2

   

Обери свою спеціальність  

123123112

   

Переведення та поновлення  

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Стратегічні завдання  

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 337 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід