alt

Уже кілька днів абітурієнти атакують українські виші з метою подати документи та потрапити на навчання до найпрестижніших та найзнаменитіших. Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, що за свою багаторічну історію отримав визнання в Україні і за кордоном, користується попитом й серед цьогорічних вступників.

Керівництво НПУ докладно подбало про економію часу кожного абітурієнта. Задля якісної та швидкої роботи приймальної комісії в університеті створений штаб «Абітурієнт», члени якого – студенти вишу – ведуть роз’яснювальну роботу серед вступників, спілкуються з їхніми батьками, консультуючи про навчання в університеті та історію, розвиток і можливості нашого навчального закладу. Вони супроводжують абітурієнтів до пунктів прийому документів, допомагають укомплектувати всі потрібні папери, забезпечують обрахування середніх балів атестатів і дипломів.

alt

Станом на 6 липня до Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова на денну та заочну форму навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» подано близько двох тисяч заяв. Вступників, які хочуть продовжити свою освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» – понад чотириста, «магістр» – більше двохсот.

alt

Завдяки чіткому виконанню функцій кожного технічного секретаря, людини причетної до приймальної комісії під час вступної кампанії в університеті не виникає черг, немає незадоволених та ображених.

alt

Керівництву вишу, професорсько-викладацькому складу та студентству приємно, що абітурієнт-2011 обирає Драгомановський університет.

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

Facebook

   

Стратегічні завдання  

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 593 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   
   

Контакти

Адреса:
01601, м.Київ,
вул. Пирогова, 9
Телефон приймальної ректора:
(044) 234-11-08
   

Приймальна комісія

Адреса: 01601 м. Київ вул. Пирогова 9, кім 133.
Приймальна комісія працює:
Понеділок-п'ятниця
З 9:00 до 17:00, з 13:00 до 14:00 обідня перерва
Телефони для довідок: (044) 239-30-17, (044) 235-82-36
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Вхід